Společné cestováníMáte cestovatelského ducha? Rádi poznáváte nová místa, lidi a kultury? Takových lidí je mnoho a když se dají dohromady, může být cestování ještě větší zábava.

Společné cestování má své výhody.


Výhody společného cestování

Při společném cestování:

• můžete poznat ještě více, protože více hlav má více nápadů.

• můžete poznat zajímavé cestovatelské techniky, které zatím nevyužíváte.

• můžete poznat nové destinace, kam byste sami nejeli, ale s parťákem, který k danému místu tíhne to může být úplně něco jiného.

• nejste odkázáni na to, jestli i Váš partner/ka rád cestuje. Cestujte, i když zrovna ve Vašem okolí se nenachází fandové cestování. Najděte si je. Cestování a poznávání světa za to stojí.Tipy na cesty

Hledáte vhodný další cíl Vašeho cestování nebo inspiraci? Následující přehledy Vám je pomohou najít:

Turistika v ČR

Nejlevnější zájezdy

České hrady a zámkySpolečné cestování - inzerce

Spolucestující se smyslem pro humor ...

Žena, 23 let, Středočeský krajAhoj, s přítelem (25) bychom rádi poznali nové kamarády, se kterými bychom mohli vyjet někam po Evropě (Amsterdam, Itálie..) nebo po Česku do nějakého kempu. Rádi bychom velkou partu ;) ČERVENEC 2016


Kontakt: nicolka.22@centrum.cz

 

Spolucestující se smyslem pro humor ...

Žena, 53 let, TrutnovAhoj, nemá někdo zájem společně navštívit s CK Adventura Vietnam nebo Etiopii ? Přelom října-listopadu nebo listopadu-prosince ?


Kontakt: blanka.drobna@gmail.com

 

Kolumbie - listopad 2016

Žena, neuvedeno, Středočeský krajOdpadl mi kamarád, tímto hledám muže – ženu, věk 50 – 60 není až tak důležitý. Letenka, batoh, dobrá nálada. Jsem ze středních Čech – jih.


Kontakt: tijan@seznam.cz

 

Chorvatsko - září 2016

Žena, neuvedeno, neuvedenoHledam kamosku do Chorvatska v zari 2016, na tyden, ktera ma rada cestovani a rada objevuje nova mista :) Vek od 18–22. Prosim jen vazne zajemkyne! A jeste jednou,jen KAMOSKU xD :)


Kontakt: jana.dinhova@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoHledám spolucestující za prací do Španělska. Destinace Barcelona,jedu autem, mluvím španělsky a částečně znám místní poměry. V toto období poptávka po profesích jako pokojská, číšník, údržbář.


Kontakt: do.spanel@seznam.cz

 

Malajsie - červenec 2016

Muž, 35 let, neuvedenoHledám fajn parťačku na 2-3 týdny do Malajsie. Rád bych navštívil nějaký ten národní park, poznal místní lidi, jídlo a tak :-) Cestovatelské zkušenosti mám převážně z Jižní Ameriky. Břéťa


Kontakt: Bucifalbucifal@seznam.cz

 

TSM a Bajkal

Muž, 50 let, BrnoZdravím, hledám spolucestovatele na cestu po transsibiřské magistrále a pobyt u jezera Bajkal. Podrobnosti na následujícím odkazu. Jaroslav


Kontakt: magistrala16@email.cz

 

Muž, 25 let, PrahaAhoj. hledáme dvě parťačky na společnou dovolenou do Chorvatska nebo do Itálie. Výběr destinace bychom vybrali společně. Jsme dva, mladí (25,25), pracující kamarádi, co si rádi v létě odpočinou u moře. Všechno zařídíme, nemějte strach se ozvat. Těšíme se.

Kontakt: f4ntos@gmail.com

 

Točení dokumentů - odlehlá místa ČR

Žena, 20 let, Ústí nad LabemHledám někoho do party, kdo by rád navštěvoval odlehlá místa (přenocování), o nichž bychom potom společně udělali dokument. V plánu máme navštívit cca 7 míst, tedy sedm dokumentů, sedm zážitků. Ideálně někdo, komu nevadí fotografování a kamera. :-)

Kontakt: K.m80@seznam.cz

 

Amsterdam

Muž, 25 let, neuvedenoAhoj hledam partaky na vylet do Amsterdamu v cervenci 2016. Mam dve mista volne. Pokud mas zajem, tak napis. Domluvime kafe a probereme vse okolo.

Kontakt: Hyblpavel33@gmail.com

 

To nejkrásnější z Norska

Muž, 72 let, BrnoHledám spolucestujícího muže kolem 70 let na cestu do Norska v termínu 17.7.-24.7.2016 na doobsazení dvojlůžkového pokoje.

Kontakt: ludvan12@seznam.cz

 

Cestování po Evropě

Muž, 32 let, neuvedenoAhoj, hledám s přítelem fajn slečnu, která by s námi procestovala evropská města, později třeba i dále. Jediné, co potřebuješ je možnost udělat si čas. Podrobnosti ráda sdělím.

Kontakt: korirka@seznam.cz

 

Společná plavba

Muž, 60 let, JM krajHledám pár nebo 2 spolucestovatele na plachetnici v Řecku 25.6-2.7-Corfu.

Kontakt: kupskyz@email.cz

 

Skupina, 50 let, neuvedenoHledáme čtvrtého do party na putování po Bali a okolí. Termín buď listopad nebo potom konec března 2017. Plánujeme cca 3 týdny. Jsme mix (+- 50), takže přivítáme jak spolucestovatele, tak spolucestovatelku s jazykovou vybaveností. Kdo se chce přidat, ať napíše.

Kontakt: 1akiram@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoAhoj, hledám spolucestujíci na podzim do Peru (12.11–28.11). V plánu mám navštívít Limu, Machu Picchu, jezero Titicaca,Nazcu a Icu (snowboarding na dunách. Pro více informaci mě kontaktujte na email.

Kontakt: kubisthoss@seznam.cz

 

Muž, 35 let, neuvedenoAhoj, hledám parťáka(čku) na cca měsíční cestu po Indonésii v červnu 2016. Minulý rok mi to nevyšlo, ale neházím flintu do žita a věřím, že se najde někdo spolehlivý a s tím správným cestovatelským srdcem. V plánu by byla Jáva, Bali a Sulawesi. Nejsem zas až takový vyznavač památek jako spíš divů přírody. Pokud to vidíš stejně, tak se ozvi.

Kontakt: bucifalbucifal@seznam.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoAhoj, v letos červenci chci cestovat do Thajska tak na 3 týdny. Hledám společníka na tuto cestu mužského rodu, cca 35 let a nejlépe z moravy. Do konce března chci koupit letenky. Ozvi se a zajdem na kafe, ať zjistíme, zda jsme na stejné vlně. Markéta

Kontakt: mpeggy@post.cz

 

Muž, 29 let, neuvedenoRád bych podnikl měsíční cestu v červenci 2016 po Jižní Koreji. Zaměřit se na památky zajímavá místa, vše low cost, jen batoh na záda a humor s sebou. Přidá se někdo?

Kontakt: taboto@seznam.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoAhoj, hledám parťáka. Měl by to být dobrodruh a nadšený cestovatel, ve věku cca od 20 a víc..:-D který by se mnou rád jel toto léto pracovně do Mexika. :-) Bylo by to nejspíš od června do srpna 2016. Je to celkem urgentní, už se to pomalu vyřizuje. :-) Jestli se někdo takový najde, prosím pište na mail. Vysvětlím situaci a podrobnosti o práci :-) Prosím pište jen vážní zájemci.:-)

Kontakt: krupova.marcela@email.cz

 

Žena, 45 let, neuvedenoLetos bych si ráda splnila jeden ze svých snů a podívala se do Pobaltí nebo na Santorini. Hledám někoho, kdo by se chtěl přidat. Nebráním se ani jiným místům, když mě zaujmou, ale červen 2016 je podmínkou.

Kontakt: blanka.225@seznam.cz

 

Ženy, neuvedeno, neuvedenoHledáme parťáky na letní cestování po Balkáně. Ideálně okolo 20 let, ať mezi námi není moc velký věkový rozdíl.

Kontakt: cestovani7@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoHledám spolucestující pro zájezd na Bali – ostrov bohů, termín 11. 4. 2016–25­. 4. 2016 / 14 nocí do hotelu s CK Alvarez/poznání za cca 46.000,– Kč, onemocněla mi kamarádka.

Kontakt: ladakov@seznam.cz

 Přejít na stranu:

1   2   3   4   5   6   7Najdi spolucestovatele - vlož vlastní inzerát

 


Pohlaví:            


Váš věk :           


Město nebo kraj :
Nadpis inzerátu (možno vynechat):
Text inzerátu:
Kontaktní email:
Spolecne-cestovani.cz     Najděte parťáka pro Vaše cestovatelské plány     Všechna práva vyhrazena   ©   info@spolecne-cestovani.cz