Společné cestováníMáte cestovatelského ducha? Rádi poznáváte nová místa, lidi a kultury? Takových lidí je mnoho a když se dají dohromady, může být cestování ještě větší zábava.

Společné cestování má své výhody.


Výhody společného cestování

Při společném cestování:

• můžete poznat ještě více, protože více hlav má více nápadů.

• můžete poznat zajímavé cestovatelské techniky, které zatím nevyužíváte.

• můžete poznat nové destinace, kam byste sami nejeli, ale s parťákem, který k danému místu tíhne to může být úplně něco jiného.

• nejste odkázáni na to, jestli i Váš partner/ka rád cestuje. Cestujte, i když zrovna ve Vašem okolí se nenachází fandové cestování. Najděte si je. Cestování a poznávání světa za to stojí.Tipy na cesty

Hledáte vhodný další cíl Vašeho cestování nebo inspiraci? Následující přehledy Vám je pomohou najít:

Turistika v ČR

Nejlevnější zájezdy

České hrady a zámkySpolečné cestování - inzerce

Žena, 55 let, neuvedenoHledám parťačku/parťáka na Tour du Mont Blanc s CK Adventura srpnu 2016. Ozvěte se mi příp. na mail.

Kontakt: joana.p@seznam.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoNašla by se spolucestovatelka - padesátnice na cca dva týdny v Dominikánské republice v prosinci 2016?

Kontakt: dane15@centrum.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoHledám štíhlou spolucestovatelku 55+ na jarní výlet autem s obytnou úpravou na Sicílii + příp. památky na kontinentě.

Kontakt: jan7483@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoAhoj, hledám spolucestujíci/ho na podzim do Peru (12.11–28.11). V plánu mám navštívít Limu, Puerto Maldonado, Cuz­co, Machu picchu, Puno (jezero Titicaca), Arequipu a Nazcu. Více info příp. na emailu.

Kontakt: kubisthoss@seznam.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoNeláká někoho Rwanda a Uganda?

Kontakt: Lucydawn82@gmail.com

 

Žena, 63, OrlováHledám spolucestovatelku v důch. věku, která také miluje moře a sluníčko. Pokud jste z Ostravy a okolí ozvěte se. Nutná domluva u kávy.

Kontakt: tes.olga@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoAhoj, v únoru (zhruba 4.-12.) se chystám na pár dnů do Indie. Primárně chci navštívit Delhi a okolí. Pokud byste měli zájem něco v tomto termínu naplánovat, dejte vědět. :-)

Kontakt: expektcom@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoDolomity - červen 2016. Hledám někoho, koho by zajímala tato turistika.

Kontakt: osmancik@seznam.cz

 

"Z Asie do Asie"

Žena, 38 let, neuvedenoZdravím Vás, momentálně žiji v Asii a protože budu mít v lednu-únoru volno, tak bych ráda vyrazila poznat jižnější část tohoto kontinentu ... Pokud by někomu nevadilo letět z Evropy samotnému :) a setkat se až na místě a pak podniknout zajímavou cestu na ca. 3-4 týdny, tak jsem otevřená návrhům :)
S pozdravem
Dana

Kontakt: Hledatelka@centrum.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoZdravím, v termíne od polovice apríla do polovice mája 2016 sa chystáme na Bali (bez CK). Ak je tu niekto, kto tam v tom čase ide, alebo má skúsenosti, tipy, budeme za ne veľmi radi…

Kontakt: kami.haladekova@gmail.com

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoAhoj, nechystá se tu někdo v roce 2016 do Indie? Ráda bych se přidala. Cca 3–4 týdny.

Kontakt: simmarin@seznam.cz

 

Muž, 42 let, PrahaAhoj, chtel bych tuto zimu (2016) vycestovat do Asie a hledam partacku, ktera ma vic casu. Vloni jsem tam nasel raj na zemi a rad bych se tam na nejakou dobu vypravil a v tom raji se chvili poflakoval, nejradsi ve dvou. Je to sileny napad? Ale vubec ne :)

Kontakt: foxbat@seznam.cz

 

Muž, 68 let, PrahaMuž, 68 let, hledá spolucestující nebo spolucestujícího na exotickou plavbu lodí z Dubaje přes Suezský průplav do Benátek v dubnu 2016. Výdaje 50:50, žádné postranní úmysly. Osobní setkání a podrobné informace co nejdříve, nejraději v Praze.

Kontakt: kraken5542@seznam.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoHledám spolucestující/ho ve věku 60+ na poznávací zájezd s CK – okruh Čínou. Na duben 2016.

Kontakt: oma249oma@seznam.cz

 

Žena, 40 let, neuvedenoHledám parťačku příp. parťačky pro společné toulání po Jeseníkách a po Orlických horách.

Kontakt: hanka2011@seznam.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoAhoj, chci se vydat na 3 týdny, nejlepe před Vánoci do Vietnamu. Půjčit skútr a projet střed a jih země. Hledám partaka pohodoveho na celou cestu. Nechci nikde spěchat, chci si to užít. Také se nebráním jiným návrhum, klidně se kouknu i jinde.

Kontakt: robert.branc@centrum.cz

 

Muž, 33let, PrahaAhoj, nemáte někdo v zimě (leden/únor 2016) namířeno do Patagonie? Pokud ano, ozvěte se, spojíme plány :D. Vašek

Kontakt: vasekherda@atlas.cz

 

Žena, 59 let, PrahaNekuřačka hledá spolucestující do Thajska, Indie, Barmy nebo Vietnamu. Asi tak na 4 týdny v lednu - únoru. Bez CK.

Kontakt: guidev@volny.cz

 

Muž, neuvedeno, neuvedenoAhoj všem. Chce někdo jet v lednu či únoru 2016 na NZ / Austrálie? Dejte kdyžtak vědět

Kontakt: saint.saint@seznam.cz

 

Pár, 25+30 let, neuvedenoAhoj, jsme pár (25 a 30) a chtěli bychom příští rok - cca na přelomu září/října 2016 - jet na 3 týdny na západ USA. Převážně po národních parcích + Las Vegas a San Francisco. Jsme jen sami dva a rádi bychom jeli ve více lidech. Ideálně, aby alespoň jeden měl řidičák, jelikož ten já postrádám :-) Hledáme lidi už teď, abychom vše zvládli včas spočítat, naplánovat, zarezervovat. Nejsme žádní velcí dobrodruzi, abychom spali v autě a jezdili mimo turistické trasy :), rádi bychom spali v motelech/kempech – to jen pro představu o našem způsobu cestování.

Kontakt: lucie.vohralikova@centrum.cz

 

Žena, neuvedeno, neuvedenoAhoj, hladam tu spolucestovatelku do Juznej Ameriky... Velmi tam chcem ist, ale nie sama...

Kontakt: mariapiriova@gmail.com

 

Žena, 56 let, PrahaHledám spolucestujícího na zájezd do Turecka, nejlépe zač. listopadu.. pobytový zájezd..Loni jsem byla v listopadu, bylo to super..klídek, teplo akorát, moře 25 st.…..málo turistů...

Kontakt: evebit@seznam.cz

 

Žena, 60 let, neuvedenoHledám pohodovýho parťáka v důchodovém věku na nízkonákladovou cestu do Dominikánské rep. na říjen-listopad? Měsíc až 6 týdnů.

Kontakt: akinusxx@seznam.cz

 

Muž, 36 let, PrahaAhoj, někdo pro dovolenou na jihu Evropy. S CK - pobytový zájezd, nějaký last minute u moře. Raději bych jel ve dvojici s krajankou, také single. Účelem není navázat vztah, ale najít kamarádku (nic víc) na příjemnou dovolenou. Pokud bychom si na sebe zvykli, tak v Praze můžeme navázat, ale nebral bych to jako účel cesty. Účelem je společnost, nejet sám. Já štíhlý, inteligentní, sympatický.

Kontakt: rebom@email.cz

 

Muž, 35 let, Středočeský krajNěkdo, kdo by rád navštívil Japonsko? Srpen, ev. září na 1 nebo 2 týdny. Hledám parťáka nebo (2–3) parťáky/-čky. Já 36 let, Praha.

Kontakt: mitpec@email.cz

 

Muž, 42 let, neuvedenoHledám pohodového spolucestovatele nebo spolucetovatelku, ideálně už se zkušenostmi z cestování. Jedná se o 3-týdenní low cost dovolenou ve Vietnamu. Nejlépe asi listopad. Rád bych projel zemi od severu k jihu. Chci vidět co nejvíce z přírody, poznat místní lidi a hodně fotit.

Kontakt: cestovatel1973@seznam.cz

 

Žena, 27 let, LiberecAhoj, budu teď bydlet v Liberci a hledám něaké další parťáky na občasný výlet po okolí. Pokaždý na 1-2 dny.

Kontakt: krouletemp@seznam.cz

 

Muž, 35 let, PrahaKuba v létě anebo na podzim. Dal bych přednost jet s někým. Ve dvou nebo příp. více lidech to může být ještě lepší zážitek. Já sympatický, 35 let.

Kontakt: heckaf@email.cz

 

Muž, 35 let, neuvedenoAhoj, na konec roku bych chtěl podniknout cestu po Jižní Americe (cca na 6 měs.). Hledám bikerku na společné cestování na kolech trochu dobrodružnější povahy. Satčí mít jen kolo, vybavení a dobrou náladu :)

Kontakt: jezek.kuba@seznam.cz

 

Žena, 62 let, PrahaAhoj, hledám společnici nebo společníka na výlety po Českých horách nebo na houby apod. Já jsem aktivní seniorka. Je mi 62 let a jsem z Prahy.

Kontakt: fanfanan@seznam.cz

 

Muž, 35 let, neuvedenoAhoj, koncem tohoto roku bych chtěl podniknout cca. půlroční cestu po Jižní Americe. Tímto hledám dobrodružněji zaměřenou bikerku na společné putování na kolech. S sebou kolo, vybavení, nikdy nekončící dobrou náladu a srdce na dlani :-) Béďa 35 let.

Kontakt: skaho@seznam.cz

 

Pár, 40-50 let, neuvedenoNeusedlí partneři čtyřicátníci hledají pár na letní cestování po Evropě autem-tranzitem, se zájmem o hory, památky, pěší turistiku a cykloturistiku. Rádi bychom někoho s všestrannými zájmy (…historie, architektura, kultura..).

Kontakt: luckaka@seznam.cz

 

Muž, 62 let, neuvedenoJe mi 62,hledám někoho na cestu Bulharsko - Primorsko, 07–08. Nechci příplatek za neobsazené lůžko. Jsem kuřák,odlet z Prahy.

Kontakt: cupra.v@seznam.cz

 Přejít na stranu:

1   2   3   4   5   6   7Najdi spolucestovatele - vlož vlastní inzerát

 


Pohlaví:            


Váš věk :           


Město nebo kraj :
Nadpis inzerátu (možno vynechat):
Text inzerátu:
Kontaktní email:
Spolecne-cestovani.cz     Najděte parťáka pro Vaše cestovatelské plány     Všechna práva vyhrazena   ©   info@spolecne-cestovani.cz