Společné cestováníMáte cestovatelského ducha? Rádi poznáváte nová místa, lidi a kultury? Takových lidí je mnoho a když se dají dohromady, může být cestování ještě větší zábava.

Společné cestování má své výhody.


Výhody společného cestování

Při společném cestování:

• můžete poznat ještě více, protože více hlav má více nápadů.

• můžete poznat zajímavé cestovatelské techniky, které zatím nevyužíváte.

• můžete poznat nové destinace, kam byste sami nejeli, ale s parťákem, který k danému místu tíhne to může být úplně něco jiného.

• nejste odkázáni na to, jestli i Váš partner/ka rád cestuje. Cestujte, i když zrovna ve Vašem okolí se nenachází fandové cestování. Najděte si je. Cestování a poznávání světa za to stojí.Tipy na cesty

Hledáte vhodný další cíl Vašeho cestování nebo inspiraci? Následující přehledy Vám je pomohou najít:

Turistika v ČR

Nejlevnější zájezdy

České hrady a zámkySpolečné cestování - inzerce

Žena, neuvedeno, neuvedenoAhoj lidi, rada bych vyjela do Asie – Kambodza, Laos, Thajsko atd. a hledam nekoho kdo ma cas teda vlastne vic casu, protoze ja bych chtela jet na pul roku i dyl. Klidne by stacil nekdo na zacatek a tak.

Kontakt: a.n.o.k@centrum.cz

 

Muž, 50 let, Jihomoravský krajHledám mladou slečnu 17-28 co by se mnou jela na dovolenou k moři. Já 37 z Brna. Vše bude hrazeno. Setkání a seznámení se ještě před dovolenou, zdal-li si sednem. Z tohoto důvodu preferuji JM kraj, není podmínkou. S cestou za mnou ti pomůžu. V případě zájmu se ozvi s informacemi o Tobě a s fotem.

Kontakt: fox.brno@seznam.cz

 

Žena, 45 let, Královéhradecký krajHledám parťáka na dovolenou na horách – Krkonoše, Šumava, Česká Kanada do 50 let. Já jsem Broňa 45/156/52 SŠ nekuřačka od Jičína.

Kontakt: bronalukac@seznam.cz

 

Žena, 55 let, neuvedenoCestování- k moři,do thermálů,po Čechách, i jinam- pěšky, letadlem, autem,vlakem. Jsem VŠ z Prahy, manžel mi zemřel a jaksi není s kým, gay či žena neva. Absence smyslu pro humor a fair play va. Marie

Kontakt: sdilenispol@seznam.cz

 

Muž, 27 let, Středočeský krajAhoj, našla by se tu zájemkyně o vycestování na kratší výlet - 2-4 dny někam po Evropě. Příroda, lidé, kultura, relax.

Kontakt: herim@post.cz

 

Muž, 35 let, PrahaMáš ráda cestování, chtěla bys někam vyrazit, jen to teď vše nemáš s kým sdílet? Jsme na tom stejně. Nehledám v tuto chvíli vztah, ale chci kamarádku na cestování.

Kontakt: ferip@post.cz

 

Muž, 29 let, PrahaHledá se spolucestovatelka na různé výlety zejm. po Evropě. Může být i třeba přes víkend nebo prodloužený víkend... Můžeme naplánovat cíl cesty a vyrazit. Nutné jen určité vzájemné sympatie a stejná chuť cestovat.

Kontakt: micme@email.cz

 

Muž, 56 let, Praha56/173 hldá štíhlou nekuřačku na tuzemské řeky. Nejraději i na trvalý vztah.

Kontakt: c.jirin@seznam.cz

 

Muž, 24 let, KarvináAhoj holky mate rady vodu a zabavu? Stanovani, chytani ryb. Prida se nekdo?

Kontakt: lubk88@seznam.cz

 Přejít na stranu:

1   2   3   4   5   6   7Najdi spolucestovatele - vlož vlastní inzerát

 


Pohlaví:            


Váš věk :           


Město nebo kraj :
Nadpis inzerátu (možno vynechat):
Text inzerátu:
Kontaktní email:
Spolecne-cestovani.cz     Najděte parťáka pro Vaše cestovatelské plány     Všechna práva vyhrazena   ©   info@spolecne-cestovani.cz